صادرات صابون مرغوب | خرید و فروش شرکت های صنعتی و بازرگانی

امروزه صادرات صابون مرغوب با قیمت سازی های مطلوب به تمامی کشورهای همسایه رشد زیادی داشته است و صادرات میلیاردی انجام می شود. از آنجایی که صابون جز محصولات مصرفی و بهداشتی است حساسیت روی صابون مرغوب زیاد بوده و این نیز در صادرات محسوس تر است. بنابراین باید توجه بیشتری در تولید آن شود و سطح کیفی آن را بالا برد.

در واقع صابون، نمک های سدیم یا پتاسیم اسیدهای چرب است. اسیدهای چرب همان اسیدهایی است که در روغن های گیاهی یا چربی حیوانات وجود دارد. در کل صابون ها در سه نوع صابون جامد یا قالبی، صابون خمیری و صابون مایع تولید می شوند، که مرغوبیت مواد اولیه باعث افزایش سطح کیفی آن می شود.

صادرات صابون مرغوب | خرید و فروش شرکت های صنعتی و بازرگانی

بازار واردات و صادرات صابون در ایران

بازار واردات و صادرات صابون در ایرانبازار واردات و صادرات صابون در ایران امروزه هیچ محدودیت گمرکی ندارد و صابون های مرغوبی نظیر صابون حمام و دستشویی، صابون رختشویی، صابون بچه، صابون طبی، صابون مایع و سایر صابون ها و مواد آلی قابل صادرات است و نیز انواع صابون خارجی مرغوب می توان به کشور وارد کرد.

فروش صابون مراغه با قیمت مناسب

فروش صابون مراغه با قیمت مناسبدر گذشته در ایران قبل از تولید صابون های صنعتی مردم از صابون مراغه استفاده می کردند و امروزه هم خرید صابون مراغه اصل در بازار سنتی هم جنان طرفدار دارد. فروش صابون مراغه با قیمت مناسب یکی دیگر از دلایل محبوبیت آن است. چربی این صابون از دنبه گوسفند است. تهیه سنتی و نامناسب بودن مواد شوینده این صابون باعث شده جایگاه خوبی در صادرات صابون مراغه و هم چنین فروش آن در داخل کشور پیدا کند.

صابون مراغه برای موهای خشک بسیار مفید است، طوری که بعد از شستن، موی افراد نرم و لطیف می شود و دیگر خبری از شوره و خشکی پوست سر نیست. هر چه صابون مراغه قدیمی تر باشد خاصیت آن بیشتر است.

صابون مراغه در 3 رنگ موجود است. رنگ زرد و رنگ سفید آن خواص یکسانی دارند و فقط در رنگ با هم متفاوتند، که از صابون زرد در شستشوی مو و پوست استفاده می شود و از صابون سفید برای شستن رخت، اما صابون مراغه سیاه دارای مقداری حنا و سدر است که برای رفع ریزش مو، تقویت پیاز مو و شوره سر عالی است.

لیست قیمت انواع صابون های داخلی و خارجی

لیست قیمت انواع صابون های داخلی و خارجیبه طور کلی مواد تشکیل دهنده صابون شامل سه بخش است:

_ مواد چرب: مانند چربی گاو و گوسفند که این جز دسته صابون مرغوب است، روغن نارگیل که صابون حاصل از آن به خوبی در آب حل می شود، روغن نخل که برای صابون های حمام و دستشویی است، روغن زیتون که در تهیه صابون مایع می باشد، روغن پنبه دانه که جز صابون ارزان قیمت است.

_ مواد قلیایی: از مهم ترین آن سدیم هیدروکسید است که در تولید صابون مرغوب استفاده می شود، در صنعت هم برای تولید صابون از سدیم کربنات استفاده می شود، از پتاسیم هیدروکسید هم برای تولید صابون مایع استفاده می شود.

_ مواد افزودنی: هدف از اضافه کردن این نوع مواد به صابون پر کردن و ارزان تر شدن، افزایش خاصیت پاک کنندگی و  کاربردهای ویژه صابون است.

با توجه به این توضیحات قیمت انواع صابون بستگی به نوع و کیفیت مواد اولیه تولید، هزینه تولید و تکنولوژی به کار رفته و نوع بسته بندی آن دارد. البته امروزه برند محصولات نیز در لیست قیمت صابون های داخلی و خارجی تاثیر بسزایی دارد.

مرکز فروش صابون خارجی با قیمت های استثنایی

مرکز فروش صابون خارجی با قیمت های استثناییدر بازار انواع و اقسام صابون مرغوب با برندهای خارجی با قیمت های استثنایی و متفاوت در اختیار مشتریان قرار می گیرد. دیگر لازم نیست برای خرید صابون خارجی به صورت حضوری به مرکز فروش صابون خارجی رفت، امروزه می توان از طریق سایت های مختلف به صورت غیر حضوری برند های مختلف خارجی را خریداری کرد. انواع صابون مرغوب در بازار به سه شکل صابون جامد، صابون مایع و پودر صابون با توجه به انواع خاصیت بهداشتی، درمانی و آرایشی وجود دارد. پودر صابون محصول جدید کارخانه ها است که در مصارف رخت شویی استفاده می شود و مناسب شستشوی پوست و مو نیست.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.